Počet položek : 0 ks
Celkem : 0,00 Kč
Košík je prázdný
Seznam aktualizovat
Kupón
přidat
Coupon code invalid! Please re-enter!
AJAX loader
objednat

běžecká obuv New Balance MR873EU

New Balance MR873EU
Běžná MOC: 2419,00 Kč
Prodejní cena: 1383,00 Kč
Sleva: -1036,00 Kč
Velikosti pánské obuvi (UK)
Cena bez DPHZdarma

Výrobce: New Balance
Popis produktu

Tlumivé běžecké boty vhodné pro nezpevněné povrchy. Tréninkový model.

Hmotnost - 332 g (velikost 9 UK)

Šířka - D


Abzorb - Základem tlumícího systému většiny modelů New Balance je hmota Abzorb, která zajišťuje maximální pohlcování a rozložení energie nárazů. Klíčovou vlastností hmoty ABZORB jsou vynikající tlumící charakteristiky, které se v průběhu času nemění.

Acteva - Vylepšená verze materiálu EVA. Velice lehký materiál (o 10% lehčí než C-CAP) tvořící část mezipodešve. Nabízí maximální tlumení nárazů při zachování své dlouhodobé trvanlivosti.

Stability Web - Poskytuje podporu ve střední části chodidla a zajišťuje vysokou torzní stabilitu a nezávislý pohyb přední a zadní části podešve, čímž také redukuje únavu a nebezpečí zranění na "plantar fascia". Snižuje hmotnost tím, že umožňuje odstranit část materiálu mezipodešve a podešve, aniž jakkoliv utrpí stabilita střední části chodidla.

Tru-Trak - Vícesměrná konstrukce (konfigurace) podešve, která poskytuje vynikající trakční vlastnosti na všech nezpevněných površích, od hlíny po sníh.

Rock Stop - Karbonová "destička" v přední části podešve chránící plosku chodidla proti ostrým nerovnostem terénu a průniku kamenů skrz mezipodešev.

Toe Protect - TPU materiál pro zajištění stability přední části chodidla a zvýšenou ochranu prstů proti průniku ostrých nerovností terénu.

Blown Rubber - Materiál segmentů podešve o nižší hustotě než ostatní části podešve, zajišťuje maximální záběr a přilnavost k povrchu (neprokluzuje).

N-lock - External Support Systém - vnější konstrukce svršku navržená pro zvýšenou pevnost a podporu v střední části chodidla. Tento systém nohu v botě ve spolupráci se šněrováním zamkne, čímž se bota stává nedílnou součástí nohy, resp. naopak, noha se stává nedílnou součástí boty. Přináší tak perfektní spojení obuvi a chodidla v jeden celek.

Lightning Dry - Funkční materiál svršku odvádějící tělesnou vlhkost od pokožky.

Určení běžecké obuvi:
tlumivé boty

 Správnou velikost si můžete ověřit v části - užitečné informace - jak vybrat velikost běžecké obuvi a běžeckého textilu

Provozovatel stránek nezodpovídá za případnou újmu na zdraví či způsobená zranění.