Počet položek : 0 ks
Celkem : 0,00 Kč
Košík je prázdný
Seznam aktualizovat
objednat

silniční běžecká obuv Diadora N-6100-2

Diadora N-6100-2
Běžná MOC: 3999,00 Kč
Prodejní cena: 2499,00 Kč
Sleva: -1500,00 Kč
Velikosti pánské obuvi (UK)
Cena bez DPHZdarma

Výrobce: Diadora
Popis produktu

Doporučuji tento TOP model pro "hltače" kilometrů,kteří při svých bězích hledají maximální komfort. Určený pro běžce s neutrálním došlapem, případně supinací.

Baboš doporučuje

Lehká silniční běžecká obuv pro objemový trénink. Na noze výborně sedí, vyznačuje se dynamikou a především komfortem i na těch nejdelších výbězích. Technologie CCB a Axeler WI5 zajišťují stabilitu.


Technologie

NET BREATHING SYSTEM: Unikátní patent značky Diadora - nová a ve sportovním průmyslu naprosto ojedinělá technologie. Zaručuje prodyšnost a zároveň voděodolnost podešve. Svou jedinečnou konstrukcí umožňuje chodidlu dýchat a zůstat tak suché po celou dobu sportovního výkonu, čímž zvyšuje komfort a zlepšuje výkon.

MICROBE BARRIER: Speciální antibakteriální ošetření obuvi aplikované v její vnitřní části za účelem omezení množení bakterií způsobujících zápach.

DA2: Exkluzivní systém pohlcování nárazů Diadora umístěný v patní části mezipodešve. Kombinuje dva materiály s odlišnou hustotou, které omezují negativní vibrace v patní části a napomáhají rozložení nárazu po celé délce chodidla.

CCB: Stabilizér umístěný v mezipodešvi pro kontrolu torze v oblasti nožní klenby.

FLEXOFT: Odolná guma v přední části podrážky, zaručující flexibilitu, lehkost a pohlcování nárazů.

DURATECH 5000: Guma umístěná v nejnamáhanější - patní části podrážky. Razantně snižuje míru opotřebení a prodlužuje tak životnost boty.

AXELER PROPULSION: „Pohon“ v patní části u běžecké obuvi. Základním stavebním prvkem je materiál Pebax, který nabízí dlouhodobou pružnost a stálost. Tato technologie garantuje maximální absorpci nárazu a omezuje torzi v mezipodešvi. Systém absorbuje energii z došlapu a rozkládá ji po celé délce chodidla.

FLEX ROTAX: Speciální systém pro co nejlepší trakci a stabilitu. Zároveň zaručuje perfektní ohyb podešve.

Určení běžecké obuvi:
tlumivé boty

 Správnou velikost si můžete ověřit v části - užitečné informace - jak vybrat velikost běžecké obuvi a běžeckého textilu

Provozovatel stránek nezodpovídá za případnou újmu na zdraví či způsobená zranění.