informace e-shopu

proč nakupovat u nás?

99,9% dostupnost běžecké obuvi a textilu!

Produkty nabízené v e-shopu skutečně držíme na vlastním skladě, takže jsme schopni Vaši objednávku okamžitě expedovat. Nekopírujeme pouze katalogy našich dodavatelů - garantujeme, že modely uvedené v e-shopu jsme schopni reálně dodat! Z důvodu paralelně probíhajícího přímého prodeje, může dojít k aktuální nedostupnosti objednávaného zboží (v rámci pozdní aktualizace e-shopu). Takto vzniklou situaci řešíme vždy individuálně - doobjednáním požadovaného produktu, nebo alternativní nabídkou jiného zboží.

Číst dál: proč nakupovat u nás?

jak nakupovat?

objednávka prostřednictvím e-shopu

Nákup v internetovém obchodě lze realizovat dvěma způsoby.

nákup s registrací

Registrace se skládá z povinných a nepovinných položek. Pro snazší komunikaci a řešení neobvyklých situací je vhodné vypsat i nepovinné údaje. Výhody registrace jsou:

  • Možnost sledování stavu objednávky
  • Přístup do historie objednávek
  • Pravidelné zasílání Newsletteru s aktuálními informacemi o novinkách a slevových akcích

Číst dál: jak nakupovat?

obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.babos-sports.cz. Práva a povinnosti těmito obchodními podmínkami výslovně neupravená se řídí ustanoveními příslušných právních předpisů, zejména občanským zákoníkem v platném znění.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.).

Objednáním zboží kupující vyjadřuje souhlas s těmito obchodními podmínkami a zavazuje se k tomu, že se jimi bude řídit a postupovat v souladu s nimi.

Na tyto obchodní podmínky je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit.

Číst dál: obchodní podmínky

Provozovatel stránek nezodpovídá za případnou újmu na zdraví či způsobená zranění.