materiály ronhill

prodyšné materiály s vysokou odolností proti větru

prodyšné materiály s vysokou odolností proti větru

Díky natěsno tkanému provedení zabrání průniku i velmi silného větru při zachování vysokého stupně prodyšnosti. Jsou lehké a pokožce dávají dostatek volnosti.
pružné, přiléhavé materiály s tvarovou pamětí

pružné, přiléhavé materiály s tvarovou pamětí

Díky pletenému provedení a vysokému obsahu elastanu se snadno roztahují a vrací do původního stavu. Umožňují velký rozsah pohybu a dobře přiléhají k pokožce.
tkané materiály vynikající zejména pružností

tkané materiály vynikající zejména pružností

Velmi snadno se roztahují díky vysokému obsahu elastanu. Umožňují velký rozsah pohybu, dávají volnost pokožce a dobře zakrývají drobné nedostatky postavy.
  • 1
  • 2

vrstvení oblečení

Vrstvení je něco, co děláme všichni každý den, ať už se snažíme udržet tělo v teple a suchu během chladných a deštivých dnů, nebo naopak tělo ochladit během horkého léta. Správný výběr produktů a volba jejich vrstvení, nám během sportovní aktivity pomůže zajistit optimální výkon, pohodlí a volnost pohybu za všech okolností.

První vrstva BASE

první vrstva BASE

Klíčovou vlastností této vrstvy je odvod vlhkosti od těla, pro udržení sucha a pohodlí. Zároveň tato vrstva udržuje správnou tělesnou teplotu pro optimální výkon, ať už se jendá o podporu ochlazování těla v letních měsících, nebo jako izolační vrstva pro udržení tepla v zimních měsících.

Druhá vrstva CONTROL

druhá vrstva CONTROL

Konstrukce tkaniny druhé vrstvy podporuje regulaci tělesné teploty, tzn. zajišťuje odvod tepla a vlhkosti od těla a vytváří tak optimální mikroklima.

Třetí vrstva SHIELD

třetí vrstva SHIELD

Jedná se o materiál, který má mnoho vlastností, které vyhovují různým povětrnostním vlivům. Zajišťuje to, aby jste mohli být aktivní při všech podmínkách, i při nízkých teplotách, v dešti i větrném počasí. Tkanina Vám umožňje optimální rozsah pohybu bez jakéhokoliv omezení.

Provozovatel stránek nezodpovídá za případnou újmu na zdraví či způsobená zranění.